Menu
Sepetiniz

Switch Aksesuarları

OEM MW-NDR-240-48 48VDC 10.5A DIN RAIL Adaptor OEM MW-NDR-240-48 48VDC 10.5A DIN RAIL Adaptor
Yeni -22 % Ön Sipariş
Marka: OEM Model: K105224
Not: Proje Ürünü olup, Sipariş onayından itibaren en erken 1-2 hafta arasında teslim edilir.OEM MW-NDR-240-48 48VDC 10.5A DIN RAIL Adaptor..
445,27₺ 570,93₺
Vergiler Hariç:377,35₺
Zyxel DAC10G-1M Sfp + To Sfp Kablo Zyxel DAC10G-1M Sfp + To Sfp Kablo
-3 % Ön Sipariş
Marka: ZyXEL Model: K100021
ZYXEL DAC10G-1M SFP+ TO SFP+ KABLO..
651,56₺ 671,72₺
Vergiler Hariç:552,17₺
Zyxel DAC10G-3M Sfp + To Sfp Kablo Zyxel DAC10G-3M Sfp + To Sfp Kablo
-3 % Çok Yakında
Marka: ZyXEL Model: K100077
ZYXEL DAC10G-3M SFP+ TO SFP..
1.009,93₺ 1.041,16₺
Vergiler Hariç:855,87₺
Marka: ZyXEL Model: K100041
* Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul* 1310 nm wavelength * 10 KM Max Transmission Mesafesi* LC Connector..
365,25₺ 486,99₺
Vergiler Hariç:309,53₺
Marka: ZyXEL Model: K100034
* Multi Mode Fiber SX MiniGBIC Modul* 850 nm wavelength *550 Metre Max  Transmission Mesafesi *LC Connector..
365,25₺ 486,99₺
Vergiler Hariç:309,53₺
Zyxel SFP10G-LR Module Sfp Plus Single Mode Transceiver (10KM) Zyxel SFP10G-LR Module Sfp Plus Single Mode Transceiver (10KM)
-32 % Ön Sipariş
Marka: ZyXEL Model: K100147
*Single Mode *10 KM Mesafe..
2.240,57₺ 3.294,97₺
Vergiler Hariç:1.898,79₺
Marka: ZyXEL Model: K100125
* Multi Mode *300 Metre Mesafe..
2.159,54₺ 2.226,33₺
Vergiler Hariç:1.830,12₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Cookie (Çerez) Politikamız Hk.
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Cookie kullanılmasını tercih etmezseniz tarayıcınızın ayarlarından Cookie’leri silebilir ya da engelleyebilirsiniz. Ancak bunun internet sitemizi kullanımınızı etkileyebileceğini hatırlatmak isteriz. Tarayıcınızdan Cookie ayarlarınızı değiştirmediğiniz sürece bu sitede çerez kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız. Toplanan verilerle ilgili düzenlemelere internet sitemizde yer alan; Gizlilik Politikası, Kişisel Veriler Politikası ve KVKK Bilgilendirme kısımlarından ulaşabilirsiniz.