Modüller

Modüller
Göster:
Sırala:
ZYXEL SFP-LHX1310-40-D MODÜL Stok Sorunuz

ZYXEL SFP-LHX1310-40-D MODÜL

* Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul* 1310 nm wavelength *40 KM Max Transmission  Mesafesi *LC..

ZYXEL SFP-LX-10-D MODÜL

* Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul* 1310 nm wavelength * 10 KM Max Transmission Mesafesi* LC Conn..

ZYXEL SFP-SX-D MODÜL

* Multi Mode Fiber SX MiniGBIC Modul* 850 nm wavelength *550 Metre Max  Transmission Mesafesi *..

ZYXEL SFP-ZX-80-D GİGABİT MODÜL Stok Sorunuz

ZYXEL SFP-ZX-80-D GİGABİT MODÜL

* Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul* 1550 nm wavelength *80 KM Max  Transmission Mesafesi *LC..